KSSP tiedote


Takaisin

KSSP TIEDOTE 1/2004

Johtokunta:
puheenjohtaja ja taloudenhoitaja: Aimo Mäenpää,
Graanintie 24 A 8, 50190 Mikkeli puh. 015-150 241 tai 050-351 0991
sähköposti: aimo.maenpaa@dnainternet.net
Timo Hirvonen
Maaherrankatu 28 A1, 50100 Mikkeli puh. 040-7300 724
sähköposti: timo.hirvonen@dnainternet.net
Pentti Ihonen, Vihuritaival 7 E 7, 50500 Mikkeli puh. 050-331 3119
sähköposti: pentti.ihonen@lassway.inet.fi
Martti Kokotti, Päämajakatu 7 A 8, 50100 Mikkeli puh.015-210 678
sähköposti: martti.kokotti@sicom.fi
Pentti Rytkönen, Metsotie 2, 50500 Mikkeli
puh. 015-335 228 tai 050-5440 964
Varajäsen: Juha Vienola, Ratamokatu 12 D, 50100 Mikkeli puh. 015-164 756

Jäsenkerhojen yhteyshenkilöitä:
MikkSK: Aimo Mäenpää, Graanintie 24 A 8 50190
aimo.maenpaa@dnainternet.net p.015-150241 050-351 0991
ImSH-48: Kari Vuojolainen Viinasenkatu 8 56800 Simpele 05-437 1096 0500-756239
vuo@nic.fi
KarhTS: Martti Mujunen Suontaustankatu 3 48720 Kymi 05-528 2016 050-5283272
martti.mujunen@kymp.net
KarhTS: Jyrki Raki
jyrki.raki@teliasonera.com
LprSK: Ilkka Vanttaja Kaivosuonkatu 4 B 2 53850 Lappeenranta 050-3605383
ilkka.vanttaja@quicknet.inet.fi
PoKS: Jani Väkevä
jani.vakeva@luukku.com Hakuntie 10-12 A41 45610 Koria 040-514 0105
PoKS: Jukka Suninen Pekankuja 1 P 45160 Kouvola
jukka.suninen@pp.inet.fi
SHYM: Ari Pussinen Viipurinkatu 47 49400 Hamina 05-344 9105 040-582 9631
ari.pussinen@pp.inet.fi

KSSP:n kotisivu: Mikko Takkinen 040-582 5425
mikko.takkinen@welho.com ( kotisivulle tulevan aineiston osoite )

Jäsenmaksut: Jäsenmaksu : 30 euroa/kerho/vuosi
Maksut suoritettava 31.05.2004 mennessä KSSP:n tilille Sampo-pankki 800012-70060313
Kilpailumaksut
Joukkuemestaruus : 25 € + selolaskentamaksu 5 €/pelaaja tai nopean shakin
selomaksu 30 minuutin ajoilla järjestettävistä mestaruuskilpailuista
Kaakonketju: 10 €, nuoret 5 €
Henkilökohtainen pikashakin mestaruusturnaus:10 €, nuoret 5 €
Henkilökohtainen mestaruusturnaus: kerhot päättävät sen itse
Pikashakin joukkuemestaruus: 20 €/joukkue
Avustukset: pitkän tai nopean shakin joukkuemestaruusturnaus 60 €