Seurajoukkueiden SM-kilpailu

Kausi 2006-2007 otteluohjelmat ja tulokset

1. Divisioona lohko A otteluohjelma ja tulokset
3. Divisioona lohko 6 tulokset
1. Divisioona tulokset
Lohkon lopputulokset
Pelaajien tulokset
Ottelutulokset
1. Divisioona lohko A
SalSK       7   7  0  0    33 - 6   14 
SSK         7   6  0  1    30 - 12  12 
TSY         7   4  1  2    27 - 14  9 
EurSK       7   3  1  3    16 - 23  7 
Remi        7   3  0  4    19 - 24  6 
TuTS 2      7   2  0  5    22 - 20  4 
EtVaS 2     7   1  0  6    10 - 32  2 
KarjUra     7   1  0  6    10 - 36  2
Pelaajien tulokset
Järvelä Jari       3 / 6
Laato Antti        1½ / 2
Heino Juha         1½ / 6
Oksa Jaakko        5 / 6
Alkkiomäki Jyrki   3½ / 6
Laato Samuli       4½ / 6
Kaveniemi Kari     2½ / 5
Ranki Martti       3½ / 5
Laajo Juha         1 / 4
Jäderholm Bo       ½ / 1
Hakala Mika        0 / 1
Ottelutulokset
1. Kierros SSK - TSY   4-1
Hurme Harri      - Järvelä Jari       1-0
Lehti Juhani     - Heino Juha         1-0
Saren Ilkka      - Oksa Jaakko        ½-½
Tuovinen Jukka   - Alkkiomäki Jyrki   ½-½
Aakio Seppo      - Laato Samuli       0-1
Broman Hannu     - Laajo Juha         1-0
Kivinen Jyrki    - Jäderholm Bo       ½-½
Nyrhinen Harri   - Hakala Mika        1-0
2. Kierros  EtVaS 2 - TSY   1-4
Eskola Risto     - Järvelä Jari       ½-½
Anttila Perttu   - Heino Juha         1-0
Tuomala Tapio    - Oksa Jaakko        0-1
Rajakari Juha    - Alkkiomäki Jyrki   ½-½
Männistö Eero    - Laato Samuli       0-1
Ihaksi Arto      - Kaveniemi Kari     0-1
Kivivuori Ilppo  - Ranki Martti       0-1
Hellström Jarkko - Laajo Juha         ½-½
3. Kierros TSY  - EurSK   2-2
Järvelä Jari     - Päären Hugo        ½-½
Heino Juha       - Hermlin Aarne      0-1
Oksa Jaakko      - Hermlin Ullar      1-0
Alkkiomäki Jyrki - Lehtosaari Kalevi  0-1
Laato Samuli     - Palmo Pentti       ½-½
Kaveniemi Kari   - Ketola Ville       1-0
Ranki Martti     - Leino Pauli        ½-½
Laajo Juha       - Ailasmaa Kimmo     ½-½
4. Kierros TuTS 2 - TSY   3-5
Nokso-Koivisto Aki - Järvelä Jari     0-1
Sipilä Vilka       - Heino Juha       1-0
Morant Paul        - Oksa Jaakko      0-1
Malmi Eric         - Alkkiomäki Jyrki 0-1
Junnila Ville      - Laato Samuli     0-1
Juurinen Rauno     - Kaveniemi Kari   1-0
Mattila Pekka      - Ranki Martti     0-1
Kangas Mikko       - Laajo Juha       1-0
5. Kierros TSY - KarjUra 7-0
Järvelä Jari       - Mertens Teuvo    1-0
Laato Antti        - Tuokko Antti     1-0
Heino Juha         - Wikman Bengt     1-0
Oksa Jaakko        - Högberg Toivo    1-0
Alkkiomäki Jyrki   - Kevin Kurt       1-0
Laato Samuli       - Vesanen Mauno    1-0
Kaveniemi Kari     - Söderberg Stefan ½-½
Ranki Martti       - Salminen Jari    1-0
6. Kierros SalSK - TSY 4-0
Kiik Kalle         - Järvelä Jari     1-0
Salo Tapio         - Laato Antti      ½-½
Pihlajasalo Hannu  - Heino Juha       ½-½
Kivijärvi Juha     - Oksa Jaakko      ½-½
Haapasalo Jukka-P  - Alkkiomäki Jyrki ½-½
Hynninen Juha      - Laato Samuli     1-0
Lehto Ville        - Kaveniemi Kari   1-0
Rosi Alexei        - Ranki Martti     1-0
7. Kierros TSY - Remi 8-0
Remi luovutti ottelun
3. Divisioona tulokset
Lohkon lopputulokset
Pelaajien tulokset
Ottelutulokset

3 divisioona lohko 6
AS 2        4   4  0  0    17 - 1   8
KSHB        4   2  1  1    10 - 5   5
KSHB 2      4   2  0  2    10 - 10  4
TSY 2       4   1  1  2    4 - 13   3
TuTS 4      4   0  0  4    2 - 14   0

Pelaajien tulokset

Vannassalo Seppo   0 / 1
Jäderholm Bo       0 / 2
Laajo Juha         1 / 2
Miao Shiyu         1½ / 4
Laato Tuomas       1 / 1
Kalmi Sami         1 / 1
Hiltunen Petri     0 / 3
Laato Joonatan     1 / 3
Vuorisalo Matti    0 / 1
 

Ottelutulokset

1. Kierros AS 2 - TSY 2   5-0
Keto-Tokoi Markko - Vannassalo Seppo   1-0
Rostedt Jethro    - Miao Shiyu         1-0
Harju Tommi       - Hiltunen Petri     1-0
Lehtonen Harri    - Vuorisalo Matti    1-0
Harju Vilho       - w.o.               1-0

3. Kierros TSY 2 - KSHB 2   0-5
Jäderholm Bo      - Nustret Beka       0-1
Miao Shiyu        - Tahiri Sefer       0-1
Hiltunen Petri    - Sadiku Gani        0-1
Laato Joonatan    - Kelmendi Isak      0-1
w.o.              - w.o.               0-1

4. Kierros TuTS 4 - TSY 2   1-2
Uusitupa Erika    - Laajo Juha         ½-½
Olander Aleksi    - Miao Shiyu         ½-½
Norri Roger       - Laato Tuomas       0-1
Uusitupa Antti    - Kalmi Sami         0-1
Hosia Akseli      - Laato Joonatan     1-0

5. Kierros TSY 2 - KSHB     2-2
Laajo Juha        - Ahmeti Kadri       ½-½
Jäderholm Bo      - Berisha Afrim      0-1
Miao Shiyu        - Sopjan Agim        1-0
Hiltunen Petri    - Berisha Vebi       0-1
Laato Joonatan    - Krasniqi Bashkim   1-0