Kerholaisten ja vähän muidenkin sähköpostiosoitteita

SalSK:n osoite on salsk@shakkixx.net

Huom: Poista xx sähköpostiosoitteesta, kun lähetät postia.
Tällä estetään automaattisen roskapostin lähetys.

Jukka Aalto jukka.aalto@sm.interminxx.fi
Lars Byggmästar Lars.Byggmastar@elisanetxx.fi
Erkki Haanila erkki.haanila@pp.inetxx.fi
Risto Haapasalo risto.haapasalo@salo.salonseutuxx.fi
Harri Huttunen harri.huttunen@surffixx.net
Jari Järvenpää Jari.K.jarvenpaa@utaxx.fi
Juha Ketonen juha.ketonen@nokiaxx.com
Juha Kivijärvi JKivij@gmailxx.com
Miikka Lehtonen miikkaj_lehtonen@hotmailxx.com
Jukka Leino jukka.leino@gmailxx.com
Tuomo Leino pikku2sen_posti@hotmailxx.com
Matti Leppälä matti.leppala@kolumbusxx.fi
Tor-Erik Lindqvist tor-erik.lindqvist@saloxx.fi
Juha Mäkilä juha.makila@nokiaxx.com
Toomas Nei toomas.nei@estpakxx.ee
Esa Niemi niemetyinen@welhoxx.com
Kimmo Närhi kimmo.narhi@pp.inetxx.fi
Jukka Paukku jpaukku@hotmailxx.com
Juho Pelto juho777@hotmailxx.com
Hannu Pihlajasalo hannu.pihlajasalo@luukkuxx.com
Janne Rantanen jatra@ioboxxx.com
Juha Rautiainen juha.a.rautiainen@nokiaxx.com
Pontus Ristikartano pontus.ristikartano@protoppexxx.com
Aleksei Rosi aleksei.rosi@luukkuxx.com
Tapio Salo tapio.salo@mttxx.fi
Reijo Taipale reijo.taipale@kolumbusxx.fi
Tomi Tocklin tomi.tocklin@ebaanaxx.net
Ahti Viitaniemi ahti@pikabaanaxx.net
Antti Virtanen antti.virtanen@aviplanxx.fi