1 divisioonan joukkueiden vakiokokoonpanot


I divisioona, A-lohko

Garde 2
1. Thomas Ristoja
2. Georg Österman
3. Eetu Prieur
4. Jaakko Kivimäki
5. Jon Eriksson
6. Heikki Susimaa
7. Markku Sipilä
8. Jouko Kortelainen

KankSK
1. Markku Viinamäki
2. Seppo Uusi-Oukari
3. Eljas Peltomaa
4. Keijo Rajamäki
5. Pentti Rajamäki
6.  Simo Granat
7. Hannu Anttonen
8. Kari Koistinen

KS-58
1. Timo Pirttimäki
2. Jyrki Salonen
3. Timo Tuomala
4. Martti Lauren
5. Kaj Kivipelto
6. Jaakko Kukkonen
7. Kimmo Katajainen
8. Tero Sihvonen

MatSK 2
1. Risto Lehtivaara
2. Mikko Tolonen
3. Martti Kauppinen
4. Kari Nieminen
5. Jorma Kekki
6. Panu Laine
7. Janne Pirttilahti
8. Markku Pukkila

PSY
1. Kimmo Välkesalmi
2. Aarne Hermlim
3. Henry Tanner
4. Matti Sopanen
5. Jukka Nordlund
6. Petteri Vesalainen
7. Jukka Koskinen
8. Jarmo Palenius

Remi
1. Vallo Maidla
2. Arto Haapaniemi
3. Kari Eklund
4. Jere Louhivaara
5. Timo Rönnqvist
6. Markus Kiili
7. Juha Hynninen
8. Sasu Lappalainen

TSY
1. Jari Järvelä
2. Antti Laato
3. Juha Heino
4. Juha Koponen
5. Svante Henriksson
6. Jyrki Alkkiomäki
7. Mikael Öhrnberg
8. Martti Ranki

TuTS 2
1. Teemu Topi-Hulmi
2. Miitrei Sorsa
3. Tanja Rantanen
4. Aki Nokso-Koivisto
5. Paul Morant
6. Jussi Leppälä
7. Kalevi Lehtosaari
8. Rikumatti Levomäki

I divisioona, B-lohko

HSK 2
1. John Fieandt
2. Riho Grünthal
3. Antti Lehto
4. Ilkka Mäkinen
5. Erkki Suomalainen
6. Pasi Pollari
7. Unto Räisä
8. Matti Kauranen

HyvSK
1. Tönu Öim
2. Tapio Helin
3. Antti Virtanen
4. Mika Kaakinen
5. Jari Ahonen
6. Kari Ailama
7. Markku Ahlqvist
8. Ilkka Salmi

I-HSK
1. Aleksander Vatanski
2. Mika Lako
3. Panu Kilpelä
4. Tapio Tuomala
5. Pasi Korhonen
6. Marko Lehtisalo
7. Harri Hytönen
8. Martti Myllyniemi

JoeSK 2
1. Aarne Saastamoinen
2. Markus Turunen
3. Pekka Turunen
4. Santul Kosmo
5. Jukka Behm
6. Viktoria Bashkite
7. Tuomo Sieviläinen
8. Jukka Törnroos

 
JärvSK
1. Pekka Asomäki
2. Ari Luiro
3. Rauno Turunen
4. Juan Sanchez
5. Aarre Tiilikainen
6. Antero Harju
7. Pasi Krook
8. Harri Olli

KarhTS 2
1. Martti Mujunen
2. Janne Stolt
3. Jarmo Räsänen
4. Jukka Lehvä
5. Mika Koskinen
6. Jyrki Raki
7. Kalevi Kaunonen
8. Pertti Marttinen

LprSK
1. Antti Loisa
2. Mika Harjula
3. Marko Korhonen
4. Tuomo Niemelä
5. Klaus Hirvonen
6. Juha Kemppinen
7. Simo Rinkinen
8. Matti Kettunen

SSK
1. Markku Henttinen
2. Harri Hurme
3. Pertti Lehikoinen
4. Juhani Lehti
5. Erkki Havansi
6. Ilkka Saren
7. Tapani Viljava
8. Seppo Aakio

I divisioona, C-lohko

JyS 2
1. Hannu Heino
2. Juha Partanen
3. Sami Hämäläinen
4. Antti Koponen
5. Teemu Laasanen
6. Jouni Soppela
7. Ilkka Hartio
8. Tommi Luukkonen

KaSY
1. Roman Hautala
2. Osmo Kauppila
3. Riku Haataja
4. Ossi Paasi
5. Anssi Takalo-Eskola
6. Heikki Asikainen
7. Tuomo Kemppainen
8. Mika Mankinen

OSS
1. Dietmar Vinke
2. Juhana Siljander
3. Vesa Määttä
4. Keijo Kononen
5. Pertti Peuraniemi
6. Derik Lardot
7. Martti Luodonpää
8. Pekka Koski

RaahLi
1. Aki Pitkäaho
2. Janne Tyni
3. Tommi Verkasalo
4. Arto Pitkäaho
5. Sami Salonen
6. Lauri Aapola
7. Jukka Peltomaa
8. Thomas Sandvik

Taraus 2
1. Kari Heinola
2. Pekka Paldanius
3. Antero Natri
4. Lauri Viitanen
5. Jorma Lehtioksa
6. Hannu Salokangas
7. Olli Sisättö
8. Kimmo Konsala

TaSY
1. Yrjö Rantanen
2. Jyrki Kytöniemi
3. Esa Lipsanen
4. Kalevi Marjamäki
5. Pertti Salmi
6. Antti Heikkilä
7. Ari Rantanen
8. Petri Pietarinen

VSS
1. Kari Tammela
2. Kari Kinnunen
3. Karl Nyman
4. Timo Kaskinen
5. Joel Sellberg
6. Grels Linqvist
7. Jorma Vuori
8. Raimo Teppo

VammSK
1. Timo Lampen
2. Dana Reizniece
3. Jussi Kauko
4. Arto Satonen
5. Kalle Tanni
6. Pekka Kauko
7. Timo Nurmi
8. Jarmo Hautaniemi