II divisioona, lohko 1

ES-78

1. Jarmo Pystynen 2. Timo Mähönen 3. Esa Auvinen 4. Kaarlo Kaarlonen 5. Arto Lindholm

HSK 3

1. Matti Uimonen 2. Allan Kiviaho 3. Erkki Sahlberg 4. Hannu Sanjola 5. Erkki Aaltio

I-HSK 2

1. Eero Wilen 2. Pekka Pietinen 3. Petri Juslin 4. Ilkka Mustonen 5. Ensio Frisk

KäpSK

1. Timo Holopainen 2. Vladimir Agopov 3. Tuomas Niemelä 4. Antti Pihlajamäki 5. Aulis Toivonen

SSK 2

1. Ari Kullberg 2. Hannu Broman 3. Jukka Tuovinen 4. Klaus Ketola 5. Kimmo Pietinen

X 2

1. Timo Oksanen 2. Kimmo Tervaniemi 3. Leif Nyman 4. Pekka Pakarinen 5. Timo Kärnä

II divisioona, lohko 2

Garde 4

1. Seppo Lyly 2. Timo Koivistoinen 3. Kimmo Suni 4. Risto Vallenius 5. Esa Kokko

Hm-93

1. Elia Liitiäinen 2. Lauri Virkamäki 3. Juha Riipinen 4. Pekka Tiainen 5. Jani Luuppala

HSK 4

1. Jukka Nybäck 2. Petri Kuoppamäki 3. Tauno Turtiainen 4. Niko Simola 5. Åke Sneitz

MatSK 5

1. Reijo Räsänen 2. Esko Muhonen 3. Ville Väyrynen 4. Olavi Mattila 5. Esa Lammi

Remi 3

1. Samu Ristoja 2. Esko Jääskeläinen 3. Jukka-Pekka Molari 4. Jari Tuominen 5. Jarmo Rytkönen

X

1. Jari Pietilä 2. Tuukka Tusa 3. Petteri Paronen 4. Risto Redsven 5. Sippo Puroila

II divisioona, lohko 3

ESK

1. Vesa Meskanen 2. Tommy Ilmoni 3. Hannu Filén 4. Timo Munukka 5. Leif Nyström

EtVaS 2

1. Aarno Eskelinen 2. Mikko Alava 3. Risto Eskola 4. Jani Väkevä 5. Sami Hallenberg

Garde 3

1. Marko Nieminen 2. Harri Saarinen 3. Kauko Kaiju 4. Jörn Elfving 5. Hannu Ojala

KirkSK

1. Johan Lindstedt 2. Klas Sandholm 3. Matti Grönroos 4. Jari Lehtiranta 5. Eero Ahokas

MatSK 3

1. Tapani Sjöman 2. Tero Koskivirta 3. Petri Tuutti 4. Jukka Syrjänen 5. Niko Papula

VihdSK

1. Antti Tuokko 2. Veikko Kohonen 3. Jari Kumpulainen 4. Taito Idman 5. Marko Rae

II divisioona, lohko 4

HSK 5

1. Kaj Funck 2. Hannu E.J.Koskinen 3. Ilkka Varho 4. Petro Suvanto 5. Risto Peltola

I-HSK 3

1. Petri Suuronen 2. Sari Rautanen 3. Kari Laiho 4. Erkki Tikka 5. Yrjö Siponen

LauttSK

1. Tom Clarke 2. Pekka Kauppala 3. Arto Lehto 4. Jyrki Heikkinen 5. Vesa Jouhki

MatSK 4

1. Esko Koskimaa 2. Sakari Pankkonen 3. Veli-Pekka Sinervuo 4. Antti Tahvanainen 5. Tomi Korkki

Remi 2

1. Anto Remmel 2. Leo Peltola 3. Kristian Aura 4. Marko Kosonen 5. Harri Kauppila

RikSha

1. Vladimir Zavoronkov 2. Tapani Tähkävuori 3. Harri Laakso 4. Kari Rauramaa 5. Jorma Haanpää

II divisioona, lohko 5

EurSK

1. Hannu Keto 2. Pentti Palmo 3. Ville Ketola 4. Pauli Leino 5. Tauno Tammi

KankSK 2

1. Lauri Kuutti 2. Pekka Riihimäki 3. Ahti Lahti 4. Eero Alarvo 5. Heikki Vanhatalo

KurVi

1. Veikko Rantanen 2. Jukka Keravuori 3. Teppo Perä 4. Ville-Veikko Koivusalo 5. Timo Haavisto

PSY 2

1. Jussi Peurala 2. Petri Kulmala 3. Seppo Aalto 4. Markko Keto-Tokoi 5. Juha Mäkinen

RSY

1. Timo Kuro 2. Antti Lundstedt 3. Jyrki Purokallio 4. Aki Perho 5. Kari Taivainen

II divisioona, lohko 6

KarjUra

1. Stig Miettinen 2. Bo Hellen 3. Heikki Syvälahti 4. Bengt Wikman 5. Ivo Nurk

NaShSe

1. Marko Puhtila 2. Olli-Pekka Soini 3. Tom Eriksson 4. Juha Suikkala 5. Seppo Salminen

PaimSK

1. Juha Manninen 2. Raino Tötterström 3. Pentti Rautarinta 4. Kari Kajanoja 5. Osmo Tuomaala

TuTS 3

1. Ville Vainio 2. Jyrki Ojanen 3. Heikki Hautala 4. Tomas Alve 5. Antti Koskinen

UudSK

1. Kalle Niemi 2. Martti Sjölund 3. Kari Männistö 4. Kalevi Sandholm 5. Mikko Nikula

II divisioona, lohko 7

AkaaS

1. Mika Pyykkönen 2. Jouko Pöhö 3. Aulis Forsman 4. Tommi Virtanen 5. Juha Perttula

JämSS

1. Kai Tuorila 2. Erkki Mäkeläinen 3. Pauli Hakaniemi 4. Arto Kopperi 5. Osmo Pitkäniemi

LahS

1. Hannu Joentausta 2. Jouko Äijälä 3. Jorma Pitkänen 4. Kimmo Närhi 5. Hannu Pärnänen

MäntSK

1. Lauri Keskinen 2. Leo Rautiainen 3. Karl-Erik Ehnwall 4. Pentti Rantala 5. Pekka Sairanen

Taraus 3

1. Juha Pessi 2. Antti Lehtinen 3. Hannu Salmela 4. Mauri Tuominen 5. Pekka Niiranen

TaSK

1. Esa Lehmusvaara 2. Seppo Markkanen 3. Simo Torhola 4. Arto Kiiskinen 5. Olavi Poutanen

II divisioona, lohko 8

JoeSK 3

1. Juha.Matti Juurikainen 2. Olavi Halme 3. Tuomo Turunen 4. Heikki Arppi 5. Risto Räty

JoeSK 4

1. Risto Niemelä 2. Taisto Nygren 3. Marko Pulkkinen 4. Olavi Riikonen 5. Mika Laukkanen

LaukSK

1. Jouni Soppela 2. Tommi Tissari 3. Hannu Valtoaho 4. Aki Seppälä 5. Seppo Kinnunen

MikkSK

1. Risto Nokka 2. Juha Väkimies 3. Jari Ihonen 4. Timo Aalto 5. Ossi Nykänen

PoKS

1. Jani Väkevä 2. Mauri Lehtosaari 3. Jukka Aho 4. Sakari Tolonen 5. Markku Yrjönen

II divisioona, lohko 9

HaapavSK

1. Kullervo Joentakanen 2. Lauri Mäkelä 3. Jouni Räihä 4. Seppo Oksa 5. Sampo Joentakanen

JakSK

1. Torvald Perman 2. Johan Sjöblom 3. Jonny Wallsten 4. Rainer Liman 5. Olof Strengell

KokkSK

1. Petri Kopsa 2. Jouko Lahti 3. Asko Linna 4. Eero Marjusaari 5. Tuomo Sihvonen

KSY

1. Kari Tikkanen 2. Pedri Houtsonen 3. Harri Fröberg 4. Markku Kinnunen 5. Rolf Runonen

OSS 2

1. Timo Nisula 2. Seppo Ahava 3. Mikko Paavola 4. Matti Sassi 5. Ari Kotilainen

Sh-77

1. Jarmo Hartikainen 2. Jouni Tolonen 3. Pasi Terästi 4. Janne Viirret 5. Helmut Pospiech