III divisioonan joukkueiden vakiokokoonpanot kaudella 2004-2005

Lohko 1

MatSK 5 1. Lammi Esa 2. Muhonen Esko 3. Räsänen Reijo 4. Mattila Olavi 5. Heikkinen Jyrki KäpSK 5 1. Akkanen Timo 2. Luoma Heikki 3. Rönnberg Ilse 4. Niemistö Petteri 5. Kokkonen Jani Remi 3 1. Kosonen Marko 2. Jääskeläinen Esko 3. Länsimäki Ville 4. Tuominen Jari 5. Rytkönen Jarmo SSK 3 1. Turner Neal 2. Nyrhinen Harri 3. Kauppinen Jyrki 4. Laukkanen Kalevi 5. Manninen Mikko HSK 7 1. Pesonen Pekka 2. Laitinen Mika 3. Hall Raimo 4. Mustonen Jari 5. Laire Johannes Me-Ra 2 1. Leitzinger Erol 2. Huhtamäki Heikki 3. Kampman Marko 4. Sievers Henrik 5. Leitzinger Antero

3. Divisioona lohko 2

EtVaS 4 1. Heinonen Markku 2. Salojärvi Tuomas 3. Nieminen Julius 4. Hiltunen Ville 5. Kiaupa Arne I-HSK 4 1. Frisk Ensio 2. Väisänen Jaakko 3. Miikkulainen Jouko 4. Väisänen Veikko 5. Kujasalo Marjatta PorvSK 1 1. Tiilikainen Aarre 2. Pönniö Toni 3. Heikkilä Raine 4. Keipi Jaakko 5. Mäenpää Tapio LauttSK 2 1. Rautio Reijo 2. Järvinen Seppo 3. Siikonen Timo 4. Heimo Olli 5. Hämäläinen Leo LeppSisu 1 1. Siitonen Hannu 2. Stenman Olavi 3. Pulkkinen Hannu 4. Söderlund Lars-O 5. Immonen Oskar MatSK 4 1. Kurkijärvi Mikko 2. Sinervuo Veli-P 3. Tahvanainen Antti 4. Korkki Tomi 5. Mustonen Timo

3. Divisioona lohko 3

MatSK 6 1. Linna William 2. Syrjänen Ville 3. Rouvinen Jesse 4. Saarinen Matias 5. Rauramaa Julius VihdSK 1 1. Tuokko Antti 2. Kohonen Veikko 3. Sutela Raimo 4. Kumpulainen Jari 5. Idman Taito RikSha 2 1. Smeds Tom 2. Mölsä Yrjö 3. Reijo Risto 4. Salermo Seppo 5. Takkinen Eero Me-Ra 1 1. Turtiainen Janne 2. Kemppainen Mikael 3. Kajanoja Timo 4. Visanti Pietari 5. Jämbäck Kari I-HSK 5 1. Sjöberg Mikael 2. Väisänen Paavo 3. Heikkinen Pentti 4. Meri Heikki 5. Jormanainen Pauli KäpSK 4 1. Santala Jaakko 2. Toivola Timo 3. Toivonen Markku 4. Nurmela Janne 5. Peltoniemi Jouko

3. Divisioona lohko 4

LeppSisu 2 1. Kimpiharju Kauko 2. Jääkallio Helge 3. Ritvanen Kari 4. Surakka Veikko 5. Sormunen Erkki KäpSK 3 1. Tiihonen Ilpo 2. Kärenlampi Pirkka 3. Nupponen Tapio 4. Jalo Pentti 5. Patola Eero Garde 4 1. Järnström Henrik 2. Taskinen Heikki 3. Loikkanen Veijo 4. Lehtelä Antti 5. Mäkelä Reijo X 2 1. Redsven Risto 2. Konttinen Timo 3. Kärnä Timo 4. Kimpiharju Tapio 5. Puroila Sippo KUSK 1 1. Kivi Jouni 2. Lehto Hannu 3. Krook Pasi 4. Tienaho Pasi 5. Hyvärinen Juha

3. Divisioona lohko 5

HeinSK 1 1. Tuominen Esa 2. Salonen Juhani 3. Tuominen Olavi 4. Lehtinen Pauli 5. Tuominen Joona Taraus 5 1. Järvenpää Janne 2. Karttinen Risto 3. Vuorimies Riikka 4. Pasanen Tuomo 5. Lahtinen Hannu LahS 2 1. Pärnänen Hannu 2. Paananen Kauko 3. Vehkalahti Veli 4. Seppälä Tero 5. Karppinen Martti TaSY 2 1. Rantanen Ari 2. Salmi Pertti 3. Marjamäki Kalevi 4. Pietarinen Petri 5. Heikkilä Antti NoPy 1 1. Inkala Pasi 2. Mäkinen Erkki 3. Selin Markku 4. Leppänen Jari 5. Tuominen Isto Taraus 4 1. Nieminen Iiro-M 2. Pursiainen Erkki 3. Siponen Eero 4. Källman Ralf 5. Boissonnier Kimo

3. Divisioona lohko 6

HaSS 2 1. Rehn Eino 2. Toivanen Urpo 3. Lindholm Kurt 4. Westerlund Svante 5. Fromholz Klaus ÅmSK 1 1. Nyman Kaj 2. Nyman Leif 3. Järvinen Torolf 4. Appelgren Alpo 5. Holmberg Per-Erik SalSK 2 1. Rosi Aleksei 2. Helminen Marko 3. Leppälä Matti 4. Grek Marko 5. Virtanen Antti SalSK 3 1. Taipale Reijo 2. Hakkarainen Tomi 3. Pelto Juho 4. Tocklin Tomi 5. Mellin Pasi EkSK 1 1. Öberg Tommy 2. Ekberg Leif 3. Ståhlberg Erik 4. Friman Herman 5. Miettinen Larry HaSS 1 1. Rehn Ralf 2. McDonald Scott 3. Dannenberg Olavi 4. Willberg Stig Olof 5. Österlund Magnus

3. Divisioona lohko 7

PSY 3 1. Aalto Seppo 2. Perho Aki 3. Mäkinen Juha-Pekka 4. Valo Veikko 5. Kujansuu Juha-P KokSh-83 1 1. Kröger Esko 2. Isotalo Pekka 3. Henriksson Heikki 4. Tuominen Rauno 5. Ristimäki Jaakko VammSK 3 1. Syvänen Joel 2. Ahonen Pekka 3. Helander Olli 4. Pajunen Mika 5. Mäkinen Heikki TuTS 4 1. Harju Tommi 2. Kukkonen Matti 3. Rantamo Keijo 4. Tanner Veikko 5. Norri Roger KSHB 1 1. Ahmeti Kadri 2. Sopjan Agim 3. Berisha Vebi 4. Berisha Afrim 5. Krasniqi Bashkim TSY 2 1. Alkkiomäki Jyrki 2. Kaveniemi Kari 3. Oksa Jaakko 4. Ranki Martti 5. Vannassalo Seppo

3. Divisioona lohko 8

SHYM 1 1. Halonen Pekka 2. Pussinen Ari 3. Heinilä Ilari 4. Seppälä Reijo 5. Hilska Jorma PoKS 2 1. Kääriäinen Mika 2. Inkinen Tuukka 3. Parkkinen Antti 4. Helineva Teemu 5. Kokko Lauri KarhTS 3 1. Kiviharju Arvo 2. Hirsso Jyrki 3. Kaunonen Kalevi 4. Peri Timo 5. Marttinen Teppo LprSK 2 1. Sopanen Pekka 2. Myyrä Markku 3. Vanttaja Ilkka 4. Welling Pauli 5. Suomalainen Sami ImSh-48 1 1. Lifländer Vilho 2. Rastas Seppo 3. Räty Sampo 4. Räty Seppo 5. Tukiainen Simo

3. divisioona lohko 9

MASA 1 1. Saari Pertti 2. Kivimäki Jouko 3. Vavuli Harri 4. Leikas Antti 5. Holm Raimo JakSK 1 1. Lönnqvist Henrik 2. Perman Torvald 3. Wallsten Jonny 4. Sjöblom Johan 5. Liman Rainer MäntSK 1 1. Keskinen Lauri 2. Rautiainen Leo 3. Rantala Pentti 4. Ehnwall Karl-Erik 5. Sairanen Pekka JämSS 1 1. Tuorila Kai 2. Hakaniemi Pauli 3. Olkinuora Tarmo 4. Pitkäniemi Osmo 5. Jokinen Erkki

3. divisioona lohko 10

KemTS 1 1. Tenno Olavi 2. Oruqi Mensur 3. Koivuaho Kalevi 4. Salojärvi Mikko 5. Kotkansalo Matti Shlaakso 2 1. Valli Frans 2. Korkiakoski Vesa 3. Lauronen Teemu 4. Lauronen Timo 5. Jylhä-Ollila K OSS 3 1. Lehtonen Simo 2. Paavola Mikko 3. Paasovaara Juhani 4. Ehovuo Veijo 5. Salo Simo OSS 4 1. Saarenpää Toivo 2. Ukkonen Heimo 3. Kallio Juho 4. Kalliopuska Pekka 5. Sahraravand Ahmad OSS 5 1. Vakkanen Uuno 2. Kilpi Yrjö 3. Kuitunen Mauri 4. Kulju Viljam 5. Suorsa Tauno Sh-77 2 1. Urpilainen Erkki 2. Huovinen Sauli 3. Halonen Jarmo 4. Hillervo Teemu 5. Raila Olli RovSK 1. Sassi Pekka 2. Säynäjäkangas Olli 3. Kemppainen Jouni 4. Plosila Juha 5. Karinen Martti