JSM 2006-2007 3. divisioonan otteluohjelma

Lohko 1

21-10-06 Garde 3 - VihdSK LauttSK 2 - HSK 7

18-11-06 VihdSK - LauttSK 2 Garde 3 - HSK 7

13-01-07 LauttSK 2 - Garde 3

Lohko 2

16-09-06 HSK 6 - I-HSK 4 MatSK 3 - LeppSisu

21-10-06 KäpSK 5 - HSK 6 I-HSK 4 - MatSK 3

18-11-06 MatSK 3 - KäpSK 5 LeppSisu - I-HSK 4

13-01-07 LeppSisu - HSK 6 I-HSK 4 - KäpSK 5

10-02-07 KäpSK 5 - LeppSisu HSK 6 - MatSK 3

Lohko 3

16-09-06 Garde 4 - KäpSK 3 Me-Ra 2 - EtVaS 4

21-10-06 KäpSK 3 - Me-Ra 2 MatSK 4 - Garde 4

18-11-06 Me-Ra 2 - MatSK 4 EtVaS 4 - KäpSK 3

13-01-07 MatSK 4 - EtVaS 4 Garde 4 - Me-Ra 2

10-02-07 EtVaS 4 - Garde 4 KäpSK 3 - MatSK 4

Lohko 4

16-09-06 KäpSK 4 - LeppSisu 2 JärvSK - MatSK 5

21-10-06 LeppSisu 2 - JärvSK Me-Ra - KäpSK 4

18-11-06 JärvSK - Me-Ra MatSK 5 - LeppSisu 2

13-01-07 Me-Ra - MatSK 5 KäpSK 4 - JärvSK

10-02-07 MatSK 5 - KäpSK 4 LeppSisu 2 - Me-Ra

Lohko 5

16-09-06 ÅmSK - EkSK PaimSK - SalSK 3

21-10-06 SalSK 3 - ÅmSK EkSK - HaSS 2

18-11-06 EkSK - SalSK 3 HaSS 2 - PaimSK

13-01-07 ÅmSK - PaimSK SalSK 3 - HaSS 2

10-02-07 PaimSK - EkSK HaSS 2 - ÅmSK

Lohko 6

16-09-06 KSHB - KSHB 2 AS 2 - TSY 2

21-10-06 KSHB 2 - AS 2 TuTS 4 - KSHB

18-11-06 AS 2 - TuTS 4 TSY 2 - KSHB 2

13-01-07 TuTS 4 - TSY 2 KSHB - AS 2

10-02-07 TSY 2 - KSHB KSHB 2 - TuTS 4

Lohko 7

PSY 3 luopui sarjasta 1. kierroksella. Otteluohjelmaa ei enää muutettu muiden joukkueiden osalta. 16-09-06 TammSh 6 - KokSh-83

21-10-06 KokSh-83 - NoPy Moukat - TammSh 6

18-11-06 NoPy - Moukat

13-01-07 TammSh 6 - NoPy

10-02-07 KokSh-83 - Moukat

Lohko 8

16-09-06 HämSK - HeinSK 2 HartSk - LahS 2

21-10-06 LahS 2 - HämSK HeinSK 2 - HyvSK 2

18-11-06 HyvSK 2 - HartSk LahS 2 - HeinSK 2

13-01-07 HeinSK 2 - HartSk HämSK - HyvSK 2

10-02-07 HyvSK 2 - LahS 2 HartSk - HämSK

Lohko 9

16-09-06 JyS 3 - Taraus TammSh 5 - TammSh 7

21-10-06 Taraus - TammSh 5 JämSS - JyS 3

18-11-06 TammSh 5 - JämSS TammSh 7 - Taraus

13-01-07 JämSS - TammSh 7 JyS 3 - TammSh 5

10-02-07 TammSh 7 - JyS 3 Taraus - JämSS

Lohko 10

Lohko kierrokset 2-5 pelataan Seinäjoella 19-20. 11, järjestäjänä toimii MaSa. 1. kierros MASA - VSS 2 Sh-77 - Shlaakso 2 KurVi - KurVi 2

2. kierros VSS 2 - KurVi 2 Shlaakso 2 - KurVi MASA - Sh-77

3. kierros Sh-77 - VSS 2 KurVi - MASA KurVi 2 - Shlaakso 2

4. kierros VSS 2 - Shlaakso 2 MASA - KurVi 2 Sh-77 - KurVi

5. kierros KurVi - VSS 2 KurVi 2 - Sh-77 Shlaakso 2 - MASA