3. divisioonan joukkueiden vakiokokoonpanot

Lohko 1

HSK 7 1. Pekka Pesonen 2. Kajander René 3. Koskinen Matti 4. Vormula Petri 5. Stening Mikael Garde 3 1. Kaiju Kauko 2. Koivistoinen Timo 3. Elfving Jörn 4. Aumuller Ingo 5. Rapo Aimo LauttSK 2 1. Järvinen Seppo 2. Joutsivuo Timo 3. Kohvakka Raimo 4. Rautio Reijo 5. Hämäläinen Leo VihdSK 1. Pyykkönen Mika 2. Kohonen Veikko 3. Kumpulainen Jari 4. Sutela RaimoMAXLENGTH= 5. Idman Taito

3 divisioona lohko 2

KäpSK 5 1. Akkanen Timo 2. Toivonen Markku 3. Remitz Johannes 4. Rönnberg Ilse 5. Kokkonen Jani HSK 6 1. Keski-Koukkari Kimmo 2. Peltola Risto 3. Laire Johannes 4. Li Yilong 5. Suvanto Petro MatSK 3 1. Kurkijärvi Mikko 2. Möttönen Ari 3. Tuutti Petri 4. Sinervuo Veli-P 5. Pankkonen Sakari LeppSisu 1 1. Stenman Olavi 2. Pulkkinen Heikki 3. Siitonen Hannu 4. Penttinen Hannu 5. Surakka Veikko I-HSK 4 1. Miljard Kai 2. Väisänen Jaakko 3. Kangas Mauno 4. Sjöberg Mikael 5. Frisk Ensio

3 divisioona lohko 3

MatSK 4 1. Lammi Esa 2. Muhonen Esko 3. Mattila Olavi 4. Räsänen Reijo 5. Heikkinen Jyrki Garde 4 1. Lehtelä Antti 2. Taskinen Heikki 3. Loikkanen Veijo 4. Järnström Henrik 5. Koskinen Erkki Me-Ra 2 1. Jämbäck Kari 2. Huhtamäki Heikki 3. Sievers Henrik 4. Leitzinger Antero 5. Kampman Marko EtVaS 4 1. Nummelin Olli 2. Pulli Tapio 3. Heinonen Markku 4. Suuronen Leo 5. Nummelin Elias KäpSK 3 1. Patola Eero 2. Pihlajamäki Antti 3. Santala Jaakko 4. Tiihonen Ilpo 5. Nupponen Tapio

3 divisioona lohko 4

Me-Ra 1 1. Turtiainen Janne 2. Kemppainen Mikael 3. Korhonen Erkki 4. Kajanoja Timo 5. Visanti Pietari KäpSK 4 1. Nurmela Janne 2. Jalo Pentti 3. Peltoniemi Jouko 4. Luoma Heikki 5. Toivola Timo JärvSK 1. Asomäki Pekka 2. Sanchez Juan 3. Turunen Rauno 4. Harju Antero 5. Paloheimo Eero MatSK 5 1. Valtari Toivo 2. Kurkijärvi Kalevi 3. Linna William 4. Karppinen Raimo 5. Kallio Ilkka LeppSisu 2 1. Kimpiharju Kauko 2. Immonen Oskar 3. Sormunen Erkki 4. Ritvanen Kari 5. Jääkallio Helge

3 divisioona lohko 5

HaSS 2 1. Lindholm Kurt 2. Lindholm Lars 3. Fromholz Klaus 4. Westerlund Svante 5. Repo Erkki ÅmSK 1. Nyman Kaj 2. Ekström Håkan 3. Nyman Leif 4. Appelgren Alpo 5. Holmberg Per-Erik PaimSK 1. Tötterström Raino 2. Manninen Juha 3. Rautarinta Pentti 4. Hannula Ossi 5. Tuomaala Osmo SalSK 3 1. Helminen Marko 2. Mellin Pasi 3. Nieminen Samuli 4. Taipale Reijo 5. Hakkarainen Tomi EkSK 1. Miettinen Stig 2. Öberg Tommy 3. Willberg Stig Olof 4. Berglund Risto 5. Ekberg Leif

3 divisioona lohko 6

TuTS 4 1. Almi Olavi 2. Kejo Janne 3. Junnila Ville 4. Juurinen Rauno 5. Mattila Pekka KSHB 1 1. Ahmeti Kadri 2. Berisha Afrim 3. Sopjan Agim 4. Krasniqi Bashkim 5. Berisha Vebi AS 2 1. Iinattiniemi Kari 2. Pirttilä Mikko 3. Keto-Tokoi Markko 4. Rostedt Jethro 5. Harju Tommi TSY 2 1. Ranki Martti 2. Öhrnberg Mikael 3. Laajo Juha 4. Jäderholm Bo 5. Vannassalo Seppo KSHB 2 1. Nustret Beka 2. Tahiri Sefer 3. Sadiku Gani 4. Ferati Besnik 5. Kelmendi Isak

3 divisioona lohko 7

Moukat 1. Haapanen Aapo 2. Mäki-Fränti Petri 3. Kosonen Eetu 4. Poranen Timo 5. Kinnunen Visa TammSh 6 1. Tauriainen Marko 2. Kuusela Matti 3. Valtonen Kari 4. Sorvari Jarmo 5. Harju Jukka NoPy 1. Mäkinen Erkki 2. Inkala Pasi 3. Palin Tarmo 4. Selin Markku 5. Haapasaari Kari PSY 3 1. Kangasniemi Jussi 2. Wasen Joakim 3. Perho Aki 4. Välilä Erkki 5. Leppäkoski Miro KokSh-83 1. Isotalo Pekka 2. Henriksson Heikki 3. Tuominen Rauno 4. Ristimäki Jaakko 5. Vähä-Kulmala M

3 divisioona lohko 8

HyvSK 2 1. Ailama Kari 2. Toropainen Kalevi 3. Salmi Ilkka 4. Saarinen Timo A 5. Ahlqvist Markku HämSK 1. Kunelius Teemu 2. Torkkola Simo 3. Vähäuski Toni 4. Rytilahti Kauko 5. Yli-Honkola Risto HartSk 1. Suikki Elmo 2. Joutsijärvi K 3. Rossi Jouni 4. Saarinen Risto 5. Heinonen Toivo LahS 2 1. Hagelberg Lauri 2. Kankainen Jarkko 3. Pärnänen Hannu 4. Kivilahti Rami 5. Seppälä Tero HeinSK 1. Tuominen Esa 2. Tuominen Olavi 3. Salonen Juhani 4. Lehtinen Pauli 5. Tuominen Joona

3 divisioona lohko 9

JämSS 1. Tuorila Kai 2. Olkinuora Tarmo 3. Hakaniemi Pauli 4. Heino Juha 5. Pitkäniemi Osmo JyS 3 1. Koponen Antti 2. Wright von Aarne 3. Niiranen Olli 4. Eloranta Kari 5. Kolu Antti TammSh 5 1. Auvinen Jyrki 2. Kekki Jorma 3. Pietarinen Petri 4. Salmela Hannu 5. Marjamäki Kalevi TammSh 7 1. Heikkilä Antti 2. Särkilahti Voitto 3. Mäntyniemi Jaakko 4. Kapanen Keijo 5. Kaatiala Pekka Taraus 1. Tuominen Mauri 2. Källman Ralf 3. Pursiainen Erkki 4. Siponen Eero 5. Ibrahimovic Senad

3 divisioona lohko 10

MASA 1. Saari Pertti 2. Saari Valtteri 3. Vavuli Harri 4. Kivimäki Jouko 5. Leikas Antti Sh-77 1. Terästi Pasi 2. Pospiech Helmut 3. Huovinen Sauli 4. Urpilainen Erkki 5. Kaarne Ismo KurVi 1 1. Keravuori Jukka 2. Koivusalo Ville-V 3. Perä Teppo 4. Pitkäranta Tapio 5. Haavisto Timo KurVi 2 1. Latvala Pentti 2. Luhtala Pekka 3. Koskela Heikki 4. Koskela Lauri 5. Koskela Jussi Shlaakso 2 1. Lauronen Timo 2. Lehtohalme Lasse 3. Lauronen Jouko 4. Kangasvieri Markus 5. Jylhä-Ollila K VSS 2 1. Fagerholm Rainer 2. Pyylampi Sauli 3. Valli Mikko 4. Sabel Henrik 5. Nakkila Esa