JSM 2007-2008, 2 DIVISIOONAN JOUKKUEIDEN VAKIOKOKOONPANOT


2 Divisioona lohko 1

MatSK 3 1. Lammi Esa 2. Muhonen Esko 3. Mattila Olavi 4. Räsänen Reijo 5. Heikkinen Jyrki I-HSK 2 1. Pietinen Pekka 2. Wilen Eero 3. Rautanen Sari 4. Haggren Stig-Olof 5. Suuronen Petri KäpSK 3 1. Nupponen Tapio 2. Jalo Pentti 3. Nurmela Janne 4. Peltoniemi Jouko 5. Luoma Heikki HSK 3 1. Aaltio Erkki 2. Mäkinen Ilkka 3. Uimonen Matti 4. Lehto Antti 5. Mustonen Ilkka Garde 2 1. Karvi Timo 2. Ristoja Samu 3. Miettinen Teemu 4. Sipilä Markku 5. Salminen Jussi X 1. Tusa Tuukka 2. Pietilä Jari 3. Paronen Petteri 4. Oksanen Timo 5. Tervaniemi Kimmo

2 divisioona lohko 2

ES-78 1. Pystynen Jarmo 2. Mähönen Timo 3. Lindholm Arto 4. Kopakkala Aku 5. Auvinen Esa HSK 5 1. Kivistö Jussi 2. Kuoppamäki Petri 3. Funck Kaj 4. Heinäsmäki Miikka 5. Peltola Risto Remi 1. Remmel Anto 2. Kiili Markus 3. Haapaniemi Arto 4. Rönnqvist Timo 5. Eklund Kari SSK 2 1. Tuovinen Jukka 2. Kullberg Ari 3. Nyrhinen Harri 4. Kivinen Jyrki 5. Kauppinen Jyrki PorvSK 1. Pönniö Toni 2. Tiilikainen Aarre 3. Kivisalo Mikko 4. Keipi Jaakko 5. Heikkilä Raine X 2 1. Konttinen Timo 2. Redsven Risto 3. Juslin Petri 4. Nyman Leif 5. Kärnä Timo

2 divisioona lohko 3

EtVaS 3 1. Haapamäki Marko 2. Männistö Eero 3. Kinnunen Seppo 4. Rannisto Olavi 5. Ihaksi Arto HM-93 1. Liitiäinen Elia 2. Riipinen Juha 3. Tiainen Pekka 4. Virkamäki Lauri 5. Virkamäki Pekka I-HSK 3 1. Melanko Ilkka 2. Kangas Mauno 3. Miljard Kai 4. Miikkulainen Jouko 5. Väisänen Jaakko HSK 4 1. Aura Kristian 2. Turtiainen Tauno 3. Simola Niko 4. Tiinanen Teemu 5. Li Yilong ESK 1. Pudas Teemu 2. Meskanen Vesa 3. Ilmoni Tommy 4. Munukka Timo 5. Nyström Leif KäpSK 2 1. Calonius Mikael 2. Pihlajamäki Antti 3. Tiihonen Ilpo 4. Patola Eero 5. Santala Jaakko

2 divisioona lohko 4

VammSK 2 1. Alho Sauli 2. Kauko Pekka 3. Tanni Kalle 4. Hautaniemi Jarmo 5. Nurmi Timo Pässi 1. Kangas Lauri 2. Paajala Niki 3. Matomäki Kaisa 4. Tikanmäki Heikki 5. Lappi Esa TammerSh 4 1. Liukkonen Voitto 2. Salo Kari 3. Mustelin Juhani 4. Kapanen Keijo 5. Heikkilä Antti TammerSh 6 1. Järvenpää Janne 2. Mäntyniemi Jaakko 3. Nieminen Ismo 4. Karttinen Risto 5. Peltonen Simo TaSK 1. Lehmusvaara Esa 2. Perttula Juha 3. Markkanen Seppo 4. Poutanen Olavi 5. Ahava Olavi AkaaS 1. Pöhö Jouko 2. Virtanen Tommi 3. Mikkonen Harri 4. Forsman Aulis 5. Kairamo Sauli

2 divisioona lohko 5

HaSS 1. Dannenberg Olavi 2. Österlund Magnus 3. Titovets Sergei 4. Vornanen Reijo 5. Lindholm Kurt KirkSK 1. Lindstedt Johan 2. Sandholm Klas 3. Grönroos Matti 4. Lehtiranta Jari 5. Sjögren Jerry KarjUra 1. Nurk Ivo 2. Hellen Bo 3. Syvälahti Heikki 4. Tuokko Antti 5. Åkerfelt Hardy SalSK 2 1. Hynninen Juha 2. Haapasalo Jukka-P 3. Lehto Ville 4. Leino Jukka 5. Lindqvist Tor-Erik EkSK 1. Miettinen Stig 2. Öberg Tommy 3. Willberg Stig Olof 4. Berglund Risto 5. Ekberg Leif

2 divisioona lohko 6

HyvSK 1. Ahonen Jari 2. Ailama Kari 3. Toropainen Kalevi 4. Salmi Ilkka 5. Pukkinen Seppo LahS 1. Joentausta Hannu 2. Äijälä Jouko 3. Vehkalahti Veli 4. Pitkänen Jorma 5. Hagelberg Lauri JärvSK 1. Asomäki Pekka 2. Sanchez Juan 3. Turunen Rauno 4. Harju Antero 5. Halme Olavi KUSK 1. Luiro Ari 2. Kivi Jouni 3. Lehto Hannu 4. Hyvärinen Juha 5. Jokelainen Heikki HämSK 1. Filen Hannu 2. Vähäuski Toni 3. Kunelius Teemu 4. Torkkola Simo 5. Yli-Honkola Risto

2 divisioona lohko 7

PSY 1. Tanner Henry 2. Vuorisalo Veli-M 3. Vesalainen Petteri 4. Koskinen Jukka 5. Nordlund Jukka PSY 2 1. Savola Laura 2. Reed Darren 3. Kulmala Petri 4. Peurala Jussi 5. Hakanen Tuomo TammerSh 5 1. Nieminen Iiro-M 2. Särkilahti Voitto 3. Terho Jarmo 4. Lindholm Tommi 5. Kaatiala Pekka UudSK 1. Sjölund Martti 2. Nikula Mikko 3. Sandholm Kalevi 4. Männistö Kari 5. Aitta Timo AS 2 1. Iinattiniemi Kari 2. Pirttilä Mikko 3. Rostedt Jethro 4. Harju Tommi 5. Rantanen Martti

2 divisioona lohko 8

ImSh-48 1. Tukiainen Simo 2. Lifländer Vilho 3. Silvennoinen Matti 4. Muukkonen Kimmo 5. Rastas Seppo JoeSK 2 1. Saastamoinen Aarne 2. Myller Janne 3. Behm Jukka 4. Porrasmaa Timo 5. Arppi Heikki JoeSK 3 1. Tuononen Janne 2. Juurikainen Juha-M 3. Mustonen Tapani 4. Jönhede Marko 5. Turunen Tuomo KSY 1. Tikkanen Kari 2. Houtsonen Pedri 3. Fröberg Harri 4. Kinnunen Markku 5. Bjarnemark Douglas MikkSK 1. Nokka Risto 2. Väkimies Juha 3. Jäntti Petri 4. Ihonen Jari 5. Hämäläinen Jussi

2 divisioona lohko 9

KokkSK 1 1. Lahti Jouko 2. Marjusaari Eero 3. Koivula Joni 4. Linna Asko 5. Mörsky Olavi MASA 1. Saari Pertti 2. Saari Valtteri 3. Kivimäki Jouko 4. Vavuli Harri 5. Holm Raimo SeinSK 1. Kauma Matti 2. Rantanen Veikko 3. Vuorenmaa Leo 4. Taipale Rami 5. Viljanen Jouko Shlaakso 1. Valli Frans 2. Mäkelä Lauri 3. Lauronen Tapio 4. Rantanen Riku 5. Joentakanen K OSS 2 1. Luodonpää Martti 2. Koski Pekka 3. Lehtonen Simo 4. Salo Simo 5. Kilpi Yrjö